31Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Dünyası

Seslichat dünyası bünyesi altında bulunan binlerce ortak kullanıcıların buluştuğu sesli sohbet platformları içerisinde  sohbet konularına değinerek müzik eşliğinde devam eden arkadaşlık ilişkileri hızla ilerlemeye devam etmektedir.

 Burada sosyal medya ve google aracılığı ile kullanıcılar sohbet siteleri içerisinde vakit geçirip zamanı eğlencelikılarak sitemizi benimsemektedir.Dünya üzerinde bulunan bütün, ülkelerden giriş yapabilmeniz için internet explorer tarayıcısını kullanarak sohbet penceresindeki Jawa proğramı olan Actiwex yükle butonuna basıp yükleme bittikten sonra sohbete yönlendirileceksiniz. İlk giriş yapılan oda türkçe play odası olacaktır.

 Formatına uygun müzikler ve türkiye cumhuriyeti ahlâkî değerlerini yitirmeden kurallara aykırı sözlü veya yazılı herhangi bir küfür, argo veya dalga geçmek amacı ile siteye gelen her kim olursa olsun siteden uzaklaştırılmanıza sebep olucaktır. Diğer oda platformları sohbet yoğunluk olmak üzere ilerlemekte ve benimsenmektedir. İlk oda içerisinde karşılama ve hitap şekli sizlere her daim güven ve dostluk simgesi olarak Erzurumsesli adresinin altını çizerek belirtiyoruz.

 Site içerisinde oluşan sorun ve aksama veya anlaşamadığımız user veya yetkili kullanıcıları lütfen sorun ve önerilerini bize iletiniz. Sizlere daha iyi bir platform sergileyebilmemiz söz konusu olduğundan dolayı sesli chat kalitesinde bir ortam sergilemeyi umut ediyoruz. Seslisohbet Kullanıcıları burada şehir isim yaş yani sizi tanımak maksadıyla arkadaşlik kurup kendisiylede sohbet etmeniz için soru veya espiriler yapabiliyorlar.

 Rahatsiz olduğunuz kullanıcıları, oda içerisinde değilde özel mesaj aracılığı ile uyarıp sohbetinize devam edebilirsiniz. Burdaki tek amacımız siz değerli kullanıcılarımıza ve katılımcılarıma daha iyi bir hizmet sunmaktır sizlere sunulan bu hizmet tamamen ücretsizdir.

Yazar DADAŞ
18 May 2019
1474 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

Seslichat Sesli Chat Seslisohbet Sesli siteler